Vi ligger 9 minutter fra Gardermoen og henter deg gjerne ved kjøp av bil. Ta kontakt for videovisning, prøvekjøring, eller andre relevante spørsmål.
Martin E. Stenbæk tlf: 988 36 639
Dag Ståle Løsnesløkken tlf: 950 77 867
Vi har gleden av å presentere en fantastisk kampanje. Kjøper du elbil hos oss innen 28.02.25 inkluderer vi utvidet nybilgaranti 7år/150.000km og 2 stk servicer i prisen. (Det forutsetter at service utføres på nærmeste Bilia Volvo-verksted nær deg og utføres i.h.h.t. bilens serviceprogram. Servicer må utføres innen 60.000km/48 måneder, det som måtte inntreffe først).
2023 C40 Recharge Twin Motor AWD Ultimate i fargen Thunder Grå Metallic. Denne har et lekkert interiør i mørk tekstil og sorte detaljer. Dette er en elbil med firehjulstrekk med 408 hk og rekkevidde på 435km (WLTP). Her er det semielektrisk hengerfeste som kan dra opptil 1800 kg. Her har du også utstyrsutgaven Ultimate som er det høyeste utstyrsutgaven.
Topp komfort får man med Intellisafe Assist pakke som har bl.a adaptiv cruise kontroll som hjelper deg med å holde hastigheten og avstanden som du ønsker til bilen foran, her har man også mulighet til å aktivere pilot assist som gjør at bilen selv følger veien og holder deg innenfor veimerkingen, meget komfortabelt ved kjøring på motor og landevei.
Bilen har Google integrasjon, dette gjør at du kan bruke Google Maps til navigasjon, Google Assistant til å bruke talestyrte funksjoner (f.eks. “Hey Google, Skru på setevarme” eller “Hey Google, Naviger til Bilia Jessheim), du kan også laste ned Spotify, Tidal, Easypark appen og mange andre apper direkte i bilen.
Lydsystemet fra Harman/Kardon er av høy klasse og leverer vidunderlig balansert og kraftig lyd. De 13 hifi-høyttalerne inkludert en luftventilert subwoofer er drevet av en 600W digital forsterker og er skreddersydd for akustikken inne i din Volvo så du får en nydelig surround sound-opplevelse.
Service utført på Bilia Jessheim på:
- 19 040 km / 23.10.2024
Utstyr som bør nevnes:
Parkeringsvarmer med timer og app
Adaptiv Cruisekontroll med pilot assist
Hengerfeste semi-elektrisk 1800kg
360* Parkeringskamera
Panorama Glasstak
Driver Awareness
Driver Assistant
Elektrisk justering av forseter m/minne på førerstol
Harman/Kardon Stereoanlegg
Volvo Cars App
DAB+ Radio
Keyless
Google Maps Navigasjon
Google Operativsystem
Google Assistent Talestyring
Varmeseter foran og bak
Varme i ratt
Parkeringssenor foran og bak
Bluetooth handsfree og musikk streaming
Velkommen til Bilia Jessheim
Bilia personbil Jessheim som ligger i Akershus, kun 9 min unna Gardemoen, ca 25 min unna Oslo sentrum.
Vi er lokalisert i bilbyen på Jessheim, og er merkeforhandler av Volvo.
Bilia-konsernet er Nordens største Volvo-forhandler!
Innbytte
Vi tar din bil i innbytte uavhengig av merke og årsmodell. Vi kan kjøpe din bil direkte. Ta kontakt for å få mer informasjon om innbytte og prisvurdering
Finansiering
Vi tilbyr billån fra DNB med konkurransedyktig rente og inntil 10 års løpetid, ta kontakt for et tilbud.
Tilleggsutstyr
Hvis ikke bilen har hengerfeste fra før, så kan vi ettermontere dette til en grei pris.
Vi kan også tilby Polestar tuning, skiboks, hundegitter, bagasjeromsmatter,lakkforsegling, dekkhotell og serviceavtale
Vi selger også ladestasjoner for el biler og hybridbiler.
VOLVO SELEKT Garanti
Det smarteste valget når du skal kjøpe en brukt Volvo. Vi velger kun de beste bruktbilene. Vi gjør dem så godt som nye gjennom en omfattende Volvo-godkjent kvalitetskontroll. Deretter gjør vi dem enda bedre gjennom oppdatering av nyeste tilgjengelige programvare. Pakken er komplett med Volvo Selekt garanti, veihjelp og bytterett. Velkommen til oss for et trygt kjøp.
En VOLVO SELEKT bil leveres med:
• Opptil 5 år / 150.000 km nybilgaranti
• Opptil 7 år / 150.000 km nybilgaranti mot ett lite tillegg i pris
• Volvo Veihjelp
• Sertifisert og kontrollert
Forsikring
Alle våre Volvo biler kan leveres med VOLVIA maskinskadeforsikring for inntill 200.000 km. Kontakt oss for et godt tilbud.
Det tas forbehold om trykkfeil i annonsen og mellomsalg.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fåes direkte fra selger.
VIKTIG INFORMASJON
2G-nettet blir faset ut i løpet av 2025. Dette kan påvirke enkelte tjenester i biler som benytter dette, for eksempel nødanropstjenesten (eCall), app-styring, og andre tilkoblede funksjoner.
For mer informasjon om hvordan dette kan påvirke eldre biler, les mer på http://www.bilia.no/2g-nettet-slukkes